М'яка реалістична іграшка Заєць, 30 см

4806021933169
1285,00
грн.
Сімейство Leporidae, поширене у всьому світі. Зайці важать від 1 до 5 кг і досягають довжини близько 30-60 см. Зазвичай харчуються вночі, переважно травами, корою дерев та овочами. Живуть у регіонах, де грунт пухкий і сухий, а чагарники використовують як укриття. Самки виношують від 4 до 8 послідів на рік, від 3 до 8 дитинчат, а період вагітності триває близько місяця. Тривалість життя становить приблизно 10 років. ...190 г

«Труси зайчика сіренький,
Під ялинкою скакав…»

Ні, це не про нашого зайчика пісенька. Хоча цей милий «пушистик» найбільше любить стрибати на світі, але зараз він зупинився і дивиться на вас з цікавістю.

Кумедна мордочка, довгі вушка, бежева м'яка шубка і наївний погляд - цей Зайчик від компанії Hans викликає тільки розчулення і навряд чи когось залишить байдужим. Так і хочеться погладити його волохаті вушка і посмикати за малесенький пухнастий хвостик. Ця чудова м'яка іграшка неодмінно стане прикрасою дитячої кімнати і реквізитом сімейних фотосесій. Кожна м'яка іграшка компанії Hansa (Ханса) неповторна та особлива.
Адже кожен екземпляр шиється і розфарбовується вручну з дрібних деталей за унікальними точними лекалами, з тонким опрацюванням деталей забарвлення, пропорцій і типових поз, щоб надати іграшці максимальну схожість з представником тваринного світу.
_x000D <0 створюється вручну філіпінськими майстрами, які використовують високоякісні екологічно чисті, натуральні тканини з високим ворсом. В одній іграшці може поєднуватися до 10 видів штучного хутра, що створює «дивовижний реалізм» і особливу м'якість, яка змушує захоплюватися іграшками колекціонерів різного віку. Художники Hansa (Ханса) створюють кожну іграшку за портретами реальних тварин, пошиття дозволяє філіппінським майстрам створювати такі ефекти, як м'язовий тонус та інші особливості, які притаманні кожній окремій тварині.
Кожна іграшка Hansa (Ханса) наділена особливою теплотою та стане чудовим подарунком і дорослій, і дитині, а також прикрасить будь-який інтер'єр і стане головною «родзинкою» вашої колекції.